FAVOR PRICE

Strona Główna

News

Przepisy

Pobierz

FAQ

Funkcje

Gazetki

Regulamin

Polityka prywatności

Kontakt



Dobrze zaplanujmy nasze zakupy w tym tygodniu!:) - oferty od 30 listopada 2020 r.



Dobrze zaplanujmy nasze jesienne zakupy:)

BIEDRONKA.

Biedronka w tym tygodniu (oferta od 30.11 do 05.12 r.) ma dla swoich klientów bardzo korzystne ceny produktów .

Od wtorku, 01.12 do czwartku 03.12 kupując minimum 3 dowolne zabawki: gry planszowe, puzzle oraz książki z kartą Moja Biedronka, otrzymamy voucher o wartości 50% kwoty wydanej na powyższe produkty.

Świeżą ćwiartkę z kurczaka pakowaną próżniowo Kraina Mięs kupimy za 1,99zl/kg z kartą Moja Biedronka. Oferta ważna do 02.12.

Boczek wędzony Kraina Wędlin kupimy za 1,39zł/100g.

Kiełbasę podwawelską Kraina Wędlin kupimy za 0,99zł/100g.

Masło osełkowe Mleczna Dolina,300g – ''kup 2 i zapłać mniej''.

Twaróg Klinek, różne rodzaje -''kup 3 i zapłać mniej''.

Jogurty owocowe Fruvita,400g, różne smaki -''kup 3 i zapłać mniej''.

Jogurt pitny Bakoma Twist, różne rodzaje – ''kup 3 i zapłać mniej''.

Olej rzepakowy Wyborny – ''kup 3 i zapłać mniej''.

Wszystkie warzywa w puszkach i słoikach Nasza Spiżarnia – drugie opakowanie 50% taniej. Można mieszać dowolnie.

Banany premium kupimy za 2,39zł/kg. Oferta do 02.12 z kartą Moja Biedronka.

Pomarańcze kupimy za 5,98zł/kg.

Paprykę trzy kolory kupimy za 3,99zł/kg.

Kiełbaski sojowe Go Vege -''kup 2 i zapłać mniej''.

Tofu Go Vege – ''kup 2 i zapłać mniej''.

Polędwicę z dorsza atlantyckiego Marinero kupimy za 4,99zł/kg. Oferta do 02.12.

Zupy z Naszej Kuchni -''2+1 gratis''. Można mieszać dowolnie.

Bułka orkiszowa– ''kup 5 i zapłać mniej''.

Półbagietka z ziarnami – ''kup 3 i zapłać mniej''.

Herbatę czarną Lipton Yellow Label kupimy za 9,99zł/opak.

Czekolady Magnetic, różne rodzaje – ''kup 3 i zapłać mniej''.

Czekolady Wedel, różne rodzaje – ''2+1 gratis''.

Śmietanka Mleczna Dolina 12%, 30% i 36% - ''2+1 gratis''.

Drugą, tańszą pizzę Donatella, różne rodzaje kupimy 40% taniej. Można mieszać dowolnie.

Bakalie Bakador, różne rodzaje- ''kup 2 i zapłać mniej''.

Jajo Kinder Niespodzianka -''kup 3 i zapłać mniej''.

Baton Kinder Country – ''kup 3 i zapłać mniej''.

Wafle mega Grześki, różne rodzaje -''kup 3 i zapłać mniej''.

Ptasie mleczko Wedel, różne rodzaje kupimy za 9,99zł/opak.

Praliny Toffifee -''kup 2 i zapłać mniej''.

Kawa mielona Tchibo Exclusive,250g – ''kup 2 i zapłać mniej''.

Kakao Magnetic – ''kup 2 i zapłać mniej''.

Sok pomarańczowy i jabłkowy Vital Fresh, 3 l – ''kup 2 i zapłać mniej''.

Przekąski Lajkonik, różne rodzaje -''kup 2 i zapłać mniej''.

Woda niegazowana Żywiec Zdrój – ''kup 6 i zapłać mniej''.

Mleko modyfikowane Bebiko, różne rodzaje ''kup 2 i zapłać mniej''.

Danie lub zupka Bobovita, różne rodzaje -''kup 2 i zapłać mniej''.

Szampon do włosów Head&Shoulders -''kup 2 i zapłać mniej''.

Produkty Aquafresh i Sensodyne – drugi tańszy kupimy 50% taniej.

Wkładki higieniczne Carefree, różne rodzaje- ''kup 2 i zapłać mniej''.

Płyn do pranie Kłębuszek, różne rodzaje- ''kup 2 i zapłać mniej''.

Kapsułki do prania Ariel Liquid ,20szt. - ''kup 2 i zapłać mniej''.

Płyn do mycia naczyń Fairy, różne rodzaje -''kup 2 i zapłać mniej''.

Karma dla psa w puszce Puffi, różne rodzaje – ''3+1 gratis''.

Karma sucha dla kota Purina One,1,5kg – ''kup 2 i zapłać mniej''.

LIDL.

Od 03.12 do 06.12 na lidlowych półkach znajdziemy całą gamę produktów w promocyjnych cenach.

Szynkę wieprzową marki Rzeźnik XXL kupimy za 8,99zł/kg.

Tylko w piątek,04.12 schab wieprzowy bez kości w plastrach Rzeźnik XXL kupimy za 8,99zł.

Filet z piersi z polskiego kurczaka Rzeźnik, porcja rodzinna kupimy za 11,99zł/kg.

Polskie jaja Złota Nioska, wielkość M – ''drugie opakowanie 50% taniej''.

Warzywa kupimy do 40% taniej.

Mandarynki kupimy 50% taniej.

Bułka śniadaniowa fitness -''kup 3 zapłać mniej''.

Polski twaróg tłusty Klinek,250g – ''drugi produkt -56% taniej''.

Serek twarogowy Fromello Pilos, różne rodzaje – drugi produkt -60% taniej.

Wędliny kupimy do 42% taniej.

Wszystkie ryby mrożone i paluszki rybne marki Ocean Sea kupimy 30% taniej. Tylko z aplikacją Lidl Plus.

Drugi produkt marki Favorina kupimy 50% taniej.

Trzecią czekoladę Fin Carré, różne rodzaje kupimy 75% taniej.

Mieszanka bakaliowa Alesto – ''drugi produkt -40% taniej''.

Orzechy laskowe prażone Alesto -''drugi produkt -50% taniej.

Napój Sprite, 1l -''kup 2 zapłać mniej''.

Napój Coca Cola, 2l – ''kup 4-opak zapłać mniej''.

Sok pomarańczowy Solevita, 1l – ''kup 6 zapłać mniej''.

Wodę Nałęczowiankę gazowaną kupimy 41% taniej.

Kawę ziarnistą Lavazza, Caffé Crema kupimy za 39,99zł/1kg.

Charsznickie ogórki kiszone i kapusta kiszona Charsznickie Pola Natury – ''drugi produkt kupimy 50% taniej.

Mąka pszenna tortowa,typ 450, Kuchnia LidlaPl – ''drugi produkt -52% taniej''.

Dania, desery i musy Bobvita – ''4 w cenie 3''.

Mus owocowy Bio Lupilu – ''4 w cenie 3''.

Mleko Nan, różne rodzaje -''drugi produkt -40% taniej.

Karma dla psów Orlando, różne rodzaje -''3+1 gratis''.

Karma dla psów Bellosan, różne rodzaje- ''3+1 gratis''.

Karma dla kotów z kawałkami mięsa Coshida, różne rodzaje – ''3+1 gratis''.

Gwiazda betlejemska mini – ''3 w cenie 2''.

KAUFLAND.

W Kauflandzie od 02.12 do 09.12 znajdziemy jak zwykle sprawdzone marki w niskich cenach :)

Szynkę wieprzową bez kości kupimy za jedyne 9,99zł/kg.

Tylko w czwartek, 03.12 schab wieprzowy bez kości kupimy za 8,99zł/kg.

Tylko w sobotę, 05.12 w ramach akcji ''sobota superłup'' kupimy karkówkę wieprzową bez kości za jedyne 8,99zł/kg., ogórki zielone luzem za 3,99zł/kg, cytryny za 2,49zł/kg.

Udziec wołowy kupimy za 26,99zł/kg
.

Boczek wieprzowy łuskany, bez kości kupimy za 14,99zł/kg.

Żeberka ekstramięsne kupimy za 9,99zł/kg.

Szynkę śląską Tarczyński kupimy za 2,49zł/100g.

Majonez dekoracyjny Winiary kupimy za 6,99zł/700ml.

Ser edamski OSM Myszków kupimy za 1,49zł/100g.

Ser Babuni, Spomlek Serenada kupimy za 2,19zł/100g.

Ser Gorgonzola kupimy za 3,69zł/100g.

Ser Smaki Beskidu, różne rodzaje – ''kup 2 zapłać mniej''.

Jaja klasa L, 10 sztuk kupimy za 4,44zł/opak.

Pomidory, luzem kupimy za 4,99zł/kg.

Czosnek kupimy za 1,49zł/szt.

Sałatę masłową kupimy za 2,99zł/szt.

Mandarynki kupimy za jedyne 3,33zł/kg.

Filety śledziowe Lisner kupimy za 17,90zł/opak.

Makaron Lubella, wybrane formy -''kup 2 zapłać mniej''.

Mąkę Lubella, wybrane rodzaje kupimy za 2,9zł/kg.

Ketchup Pudliszki, różne rodzaje kupimy za 4,99zł/opak.

Ryż Cenos, różne rodzaje kupimy za 2,49zł/opak.

Płatki kukurydziane Corn Flakes, wybrane rodzaje kupimy za 6,99zł/opak.

Herbatę Tetley czarną, aromatyzowaną kupimy za 9,99zł/opak.

Kawę ziarnistą Woseba, różne rodzaje kupimy za 39,99zł/opak.

Bombonierę Toffifee kupimy za 14,99zł/opak.

Ryż na mleku Muller, różne smaki -''kup 3+1 gratis''.

Jogurt Bakoma premium, różne smaki – ''kup 3+1 gratis''.

Słodkie bułki z piekarni Kaufland kupimy 30% taniej.

Chleb słonecznikowy kupimy za 2,22zł/szt.

Bagietkę pszenną kupimy za 1,89zł/szt.

Zupy w proszku Winiary, różne rodzaje -''kup 2 zapłać mniej''.

Danie gotowe Knorr, wybrane rodzaje i gramatury – ''kup 3 zapłać mniej''.

Kawę rozpuszczalną Tchibo Family kupimy 14,99zł/opak.

Herbatę Lipton różne rodzaje i gramatury kupimy za 3,99zł/opak.

Oranżadę Hellena, różne rodzaje kupimy za 1,69zł/but.

Wodę mineralną Dobrowianka, różne rodzaje kupimy za 0,99zł/but.

Deser dla dzieci Gerber, wybrane rodzaje kupimy za 2,59zł/opak.

Mus owocowy Bobovita, wybrane rodzaje kupimy za 2,29zł/opak.

Kaszkę mleczną Bobovita kupimy za 5,49zł/opak.

Pieluchy dla dzieci Pampers, wybrane rodzaje kupimy za 24,99zł/opak.

Wszystkie kremy do rąk kupimy do 20% taniej.

Kapsułki do prania Ariel, różne rodzaje- ''kup 2 zapłać mniej''.

CARREFOUR.

W sklepach Carrefour od 24.11 do 05.12 znajdziemy mnóstwo produktów w promocyjnych cenach :)

Szynkę Serrano Carrefour kupimy za 7zł/opak.

Wszystkie kabanosy w opakowaniu i na wagę marki Tarczyński kupimy 20% taniej.

Szynkę od szwagra Krakus kupimy za 29,99zł/kg.

Polędwicę sopocką Karol kupimy za jedyne 1,49zł/100g.

Jaja Kotlina Natury – ''3 w cenie 2''.

Twaróg bez laktozy Mlekovita kupimy za 2,99zł/szt.

Jogurt naturalny Mleczny Przystanek kupimy za 0,79zł/opak.

Ser Zottarella, 100g – ''drugie opakowanie za 1 zł!''.

Ser żółty Sokołów w plastrach, różne rodzaje – drugi produkt 50% taniej.

Masło ekstra Łaciate kupimy za 4,49zł/szt.

Produkty marki Knorr kupimy 205 taniej.

Mąka pszenna Basia – drugi produkt 50% taniej.

Wybrane mąki marki Melvit kupimy do 15% taniej.

Kawę mieloną Tchibo Family kupimy za jedyne 8,99zł/500g.

Praliny Lindt, różne rodzaje – drugi produkt 50% taniej.

Bombonierkę Toffifee kupimy za 7,49zł/opak.

Sok pomarańczowy Hortex,1l- drugi produkt 50% taniej.

Mus Kubuś, różne rodzaje ''4 w cenie 3''.

Ręcznik papierowy Jumbo Carrefour –''drugie opakowanie 30% taniej''. pobierz z Google Play
Favor Price © 2020
x
Strona korzysta z plików cookies. Brak blokady plików cookies w przeglądarce oznacza wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności w celu uzyskania informacji o możliwości zablokowania plików cookies. Wyrażam zgodę